3. Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı

Genel Galvanizciler Derneği (GALDER) tarafından ilk kez 2014 yılında düzenlenen Sıcak Daldırma Galvaniz konferansları artan bir ilgi ve giderek zenginleşen içeriğiyle galvaniz sektörünü bilgilendiriyor.

8 – 10  Mayıs 2023 günlerinde Crown Plaza İstanbul Asia Oteli‘nde gerçekleşecek Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı’yla serimiz devam ediyor.

Simultane Çeviri

Yerli ve yabancı konuşmacıların sunumları boyunca Türkçe – İngilizce simulatane çeviri hizmeti de katılımcılara sunuluyor.

Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Endüstrisi’nin tüm ilgilerini bir araya getiriyor. Konferansın fuaye alanında Türkiye’nin dört bir yanından gelen galvanizcilerle galvaniz sektörüne ürün, hizmet, danışmanlık, mühendislik, ekipman imalatı / tedariki gibi konularda faaliyet gösteren firmaları buluşturuyor. Bu haliyle 1,5 gün sürecek etkinlik, iş geliştirme açısından katılımcılara eşsiz bir fırsat sunuyor.

Konferans Konuları ve Konuşmacılar

Alanında Türkiye’nin ve dünyanın öncü isimlerinden oluşan konuşmacılar sıcak daldırma galvaniz sektörüne dair güncel konuları ele alacaklar.

  • Sıcak daldırma galvaniz prosesinde teknoloji ve yeni uygulamalar
  • Sürdürülebilir tesisler ve enerji verimliliği
  • Galvaniz sektöründe pazar geliştirme
  • Döngüsel ekonomi
  • Çinko Pazar eğilimleri
  • Standart ve yönetmeliklerdeki güncel bilgiler ve yeni uygulamalar

Dünya galvaniz sektöründe isimleriyle adeta bir marka haline gelen konuklarımız arasında Geoff Crowley, Murray Cook ve Vasile Rus yer alacak. Konferans programını linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Tesis Gezileri

10 Mayıs Çarşamba günü sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından Gülmelet Galvaniz (Pota ölçüleri: 13m * 1,8m * 4,6m) ve Marmara Siegener Galvaniz‘in (Pota ölçüleri: 16m * 1,8m * 3,2 m) Kocaeli’ndeki tesislerine gezi düzenleniyor. İsteğe bağlı katılımla gerçekleşen tesis gezilerinde kişi başı katılım ücreti KDV Dahil 50 EURO’dur ve kayıt ücretine dahil değildir.

Katılım ve Kayıt

3. Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı’na kayıtlar sadece websitemiz üzerinden gerçekleşecektir. Kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı firmadan birden çok katılımcı olması halinde her bir katılımcı için ayrı form doldurulması gereklidir. 31 Mart günü yaşayan yoğunluk ve gelen talepler doğrultusunda erken kayıt süresi 15 Nisan 2023’e kadar uzatılmıştır.

Kayıt formuna linkten ulaşabilirsiniz: https://www.galder.org.tr/3-sdg-konferansi-delege-kayit-formu/

Kayıt türü Erken Kayıt İndirimi

(15 Nisan 2023’e kadar)

(EURO)*

Kayıt Ücreti

 (16 Nisan 2023’ten itibaren ) (EURO)*

GALDER Üyesi (kendisi) 50 75
GALDER üye firma çalışanı 50 75
Yerli firma katılımcısı 250 350
Yurtdışı katılımcı 500 750
Sponsorlar** Ücretsiz Ücretsiz
* Yukarıda verilen fiyatlara %18 KDV eklenmemiştir.

** Sponsor katılımları sponsorluk paketlerine göre firmalara sunulan adetle sınırlıdır.

*** Tesis gezilerine katılım isteğe bağlıdır. Geziler için erken kayıt indirimi bulunmamaktadır. Tüm katılımcı grupları için ücrete tabidir.