3. Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı Delege Kayıt Formu
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı iseniz ya da Türkiye'de oturum / çalışma iznine sahipseniz lütfen T.C. Kimlik numaranızı bu alana yazınız. Bu kriterlere sahip değilseniz lütfen pasaport numaranızı yazınız.
Gala yemeğine katılım ücretsizdir. Ancak transfer ve diğer detayların planlaması için katılım bilgisi vermeniz önemlidir.
10 Mayıs Çarşamba günü sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından Gülmelet Galvaniz (Pota ölçüleri: 13m * 1,8m * 4,6m) ve Marmara Siegener Galvaniz’in (Pota ölçüleri: 16m * 1,8m * 3,2 m) Kocaeli’ndeki tesislerine gezi düzenleniyor. İsteğe bağlı katılımla gerçekleşen tesis gezilerinde kişi başı katılım ücreti KDV Dahil 50 EURO’dur ve kayıt ücretine dahil değildir. Saat 09:00’da Crown Plaza Istanbul Asia Oteli’nin önünden hareket edecek otobüsler ile sırasıyla Gülmelet Galvaniz ve Marmara Siegener Galvaniz tesisleri gezilecek. Tesislerde alınacak öğlen yemeği sonrasında hareket eden otobüslerimiz katılımcıları sırasıyla Crown Plaza Istanbul Asia Oteli’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na (Tahmini varış: 14:30) ve İstanbul Havalimanı’na (Tahmini varış: 16:00) bırakacaktır.
Konferans kayıtlarında sadece banka transferi yoluyla yapılan ödemeler kabul edilebilmektedir. Kayıt işlemlerinizin tamamlanması için başvuru formunu doldurduktan sonra lütfen Derneğimizin aşağıdaki banka hesaplarına konferans katılım ücretinizi ve eğer katılacaksanız tesis gezisi ödemenizi gönderiniz. Transferi Türk Lirası hesabına göndermeniz halinde güncel TCMB EURO Satış kurunun baz alınması önemlidir. Türk Lirası Hesap Bilgileri Banka: Halk Bankası Hesap Adı: GENEL GALVANİZCİLER DERNEĞİ- GALDER İKTİSADİ İŞLETMESİ Şube 1379 TUZLA-İÇMELER ŞUBESİ/İSTANBUL Iban No:  TR79 0001 2001 3790 0012 1000 01 Banka transferinin açıklamasına delege ya da birden çok kayıt yaptıysanız delege isimlerini mutlaka belirtmelisiniz.