[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header _builder_version=”3.0.92″ title=”SICAK DALDIRMA GALVANiZ KONFERANSI” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”SDG KONFERANSI” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” _builder_version=”3.0.92″]

 

2. Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı

Türkiye’deki sıcak daldırma galvaniz sektörünü tek çatı altına toplayan Genel Galvanizciler Derneği (GALDER), organize ettiği ‘Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı’yla tüm sektörü ikinci kez bir araya getiriyor.  20 ve 21 Nisan 2016 günlerinde İstanbul’da gerçekleşecek konferans sektörün güncel konularını ele alıyor, geleceğine yön veriyor. Merak edilenler, 2 gün sürecek etkinlikte akademisyenler ve konunun uzmanları tarafından mercek altına alınıyor.

Daha Zengin İçerik, Daha Geniş Sergi Alanı

2’nci Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı galvanizcileri ve galvaniz sektörü firmalarını buluşturuyor. 20 ve 21 Nisan tarihlerinde Crown Plaza Asia İstanbul Oteli’nde gerçekleşecek konferans, zenginleşen içeriğiyle göz dolduruyor. Galvaniz tesislerinde son teknolojiler, verimliliği ve kaliteyi arttırma yöntemleri, SDG pazarlama gibi konular ele alınıyor. Sektörün soruları çözüme kavuşuyor.  İlk konferansa göre daha geniş sergi alanına sahip organizasyonda sektörün tedarikçi firmaları ürün ve hizmetlerini galvanizcilerle buluşturuyor.

IZA ve EGGA Güncel Konulara Işık Tutuyor

Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Sektörünün 2 yıldır merakla beklediği konferansa konuk konuşmacılar damga vuruyor.  IZA’dan (Uluslararası Çinko Birliği) Frank Goodwin ve EGGA (Avrupa Genel Galvanizciler Birliği)  Genel Müdürü Murray Cook sektörün en güncel konularını ilk ağızdan paylaşıyor.

 Sektörün Liderleri Destekliyor

Sektörün en önemli etkinliği GALDER organizasyonuyla ve sektörün önde gelen firmalarının destekleriyle gerçekleşiyor.

Altın Sponsor:  ANI Metal

Gümüş Sponsorlar:(Alfabetik sırayla)FIB Belgium, Koruma Klor Alkali ve Zinco Türk

Bronz Sponsorlar:(Alfabetik sırayla)ACE ,Columbiana Boiler Company, Gimeco Impianti , Hasco Thermic, Ingenia, Önder Mühendislik, Scheffer Krantechnik, Hannover Messe Bileşim Fuarcılık

 Katılım ve Ücretler

2 günlük konferans ve sosyal etkinlikler dahil katılım ücreti yurt içi firmalar için kişi başı 150 TL + KDV olup GALDER üyesi firmaların temsilcilerine yüzde 50 indirim uygulanıyor.

Konaklama

Konferansı düzenlediğimiz Crown Plaza Istanbul Asia Oteli’nde konferans katılımcılarına konaklamalarında özel indirim sunulmaktadır. Arzu eden katılımcılar  Crown Plaza Asia İstanbul Otel’den Rezervasyon Şefi Hale GÜRSAN ile iletişime geçerek rezervasyonlarını yaptırabilirler. *Konaklama ücretleri katılımcıya aittir.

Tek kişilik oda fiyatı gecelik 85 Euro + %18 KDV

Çift kişilik oda fiyatı gecelik 100 Euro + %18 KDV

Oda fiyatlarına kahvaltı dahildir.

İndirim Kodu: Galder16
Hale Gürsan İletişim Bilgileri:

E-posta: Hale.Gursan@cpistanbulasia.com

Tel: +90 (216) 585 60 60

Konferans katılımı için başvurunuzu Kayıt sayfamızdan online olarak yapabilirsiniz. http://www.galder.org.tr/sicak-daldirma-galvaniz-konferansi
 
Ayrıntılı bilgi için:
Burcu Akman
Genel Sekreter
Genel Galvanizciler Derneği – GALDER
0216 445 71 21 – 0533 423 28 73
burcu.akman@galder.org.tr

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]