Erken Kayıt Süresi Uzatıldı

%30 Varan İndirim Devam Ediyor.

8 – 9  Mayıs 2023 günlerinde Crown Plaza İstanbul Asia Oteli‘nde gerçekleşecek 3.Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı’nda erken kayıt süresi uzatıldı.
6 Şubat günü Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 10 ilimizi olduğu kadar tüm ülkemizi ve dünyayı da derinden yaralayan depremler nedeniyle 3.Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı’nın erken kayıt süresi 27 Şubat’tan 31 Mart 2023’e uzatıldı. Böylece Mart ayı sonuna kadar konferansa kayıt yapacak katılımcılar %30’a varan erken kayıt fırsatından yararlanabilecek.

Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Endüstrisi’nin tüm ilgilerini bir araya getiriyor. Alanında Türkiye’nin ve dünyanın öncü isimlerinden oluşan konuşmacılar sıcak daldırma galvaniz sektörüne dair güncel konuları ele alıyor. Dünya galvaniz sektöründe isimleriyle adeta bir marka haline gelen konuklarımız arasında Geoff CrowleyMurray Cook ve Vasile Rus yer alıyor. Yerli ve yabancı konuşmacıların sunumları boyunca Türkçe – İngilizce simulatane çeviri hizmeti de katılımcılara sunuluyor.

Konferansın fuaye alanında Türkiye’nin dört bir yanından gelen galvanizcilerle galvaniz sektörüne ürün, hizmet, danışmanlık, mühendislik, ekipman imalatı / tedariki gibi konularda faaliyet gösteren firmaları buluşuyor. Bu haliyle 1,5 gün sürecek etkinlik, iş geliştirme açısından katılımcılara eşsiz bir fırsat sunuyor.

Konferans Konuları

Merakla beklenen konferansın ana konu başlıkları şunlardan oluşuyor:

·         Sıcak daldırma galvaniz prosesinde teknoloji ve yeni uygulamalar
·         Sürdürülebilir tesisler ve enerji verimliliği
·         Galvaniz sektöründe pazar geliştirme
·         Döngüsel ekonomi
·         Çinko Pazar eğilimleri
·         Standart ve yönetmeliklerdeki güncel bilgiler ve yeni uygulamalar

 

Erken Kayıt İndirimini Kaçırmayın

  1. Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı’na kayıtlar sadece GALDER websitenden yapılıyor. 31 Mart 2023’e kadar kayıt yaptıranlar %30’a varan Erken Kayıt İndirimi’nden yararlanıyor.

Kayıt formu için lütfen linke tıklayınız: https://www.galder.org.tr/3-sdg-konferansi-delege-kayit-formu/

 

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir