[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”GALDER, VDMA İLE ORTAK PANELE İMZA ATTI” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Ülkemizde galvaniz sektörünün sözcüsü Genel Galvanizciler Derneği – GALDER ve Avrupa’nın en büyük ve en önemli sanayi kuruluşlarından biri haline mühendislik sektöründe 3.100 firmayı temsil eden Alman Mühendislik Federasyonu – VDMA ile ortak bir panele imza attı. Dünya çevre gününden hareketle yapılan panelde, “Sürdürülebilirlik” konusu işlendi.

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, WIN- World of Industry Uluslararası Makina İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarı etkinlikleri çerçevesinde 8 Haziran’da yapılan panele ziyaretçiler ilgi gösterdi.

Marmara Toplantı Salonu’nda saat 13:30’da başlayan Sürdürülebilirlik Paneli’nde ilk sözü Der VDMA Teknik Müdürü Dr. Martin Reister’in alarak yüzey teknolojileri pazarındaki son trendleri paylaştı. Ardından GALDER Genel Sekreteri S. Burcu Akman “Sürdürülebilir Gelişim İçin Sıcak Daldırma Galvaniz” konulu sunumunu yaparak galvaniz sektörünü ve onun çevreci yönünü tanıttı. Son olarak Dürr EcoClean adına konuşma yapan Reiner Schwerdtle, kimyasal parçaların temizliği ve sürdürülebilirlik konusunu ele aldı.

 

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]