[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”ÇİNKO VE PAZARLARI SEMİNERİ TÜRKİYE’DE” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Bu yıl 18’incisi düzenleyen Çinko ve Pazarları (Zinc and Its Markets) Semineri 12 – 14 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşiyor. Türkiye’de ilk kez düzenlenecek seminerle çinko sektörünün tüm oyuncuları ve sektör paydaşları bir araya toplanıyor.

InterContinental Hotel’de yapılacak seminerin başkanlığını, üye firmalarımızdan Ekin Maden’in CEO’su Erol Kohen üstleniyor. Bu organizasyonun ülkemizde ilk defa yapıldığına dikkat çeken Kohen sözlerine şöyle devam etti:

“Çinko ve Pazarları Semineri 18 yıldır artan bir ilgiyle devam ediyor. Bu seminer bugüne kadar Brüksel, Düseldorf, Dublin, Milano gibi Dünya’nın en önemli ticari merkezlerinde gerçekleşti. Bu sene Türkiye’de yapılacak olması ve Dünya’nın en büyük çinko maden, metal üretim-ticari firmalarinin gelecek olması önemlidir. Seminer çinko sektörünü ve tüm ilgilerini bir araya getiren önemli bir etkinlik. Pazara dair en son gelişmelerinin paylaşıldığı, güncel konuların mercek altına alındığı eşsiz bir platform… Aynı zamanda sektör profesyonelleriyle iş ilişkileri geliştirmeye imkan sunuyor.”

Sektöre dahil konuşmaların yanı sıra fuar alanı ve tesis gezileriyle de zengin bir içeriğe sahip seminer ve sosyal aktiviteleriyle de dikkat çekiyor.

Seminer konuşmacıları arasında yer alan GALDER Genel Sekreteri S. Burcu Akman “Türkiye’deki Sıcak Daldırma Galvaniz Sektörüne Bakış” konulu sunumuyla konferansın 2’nci gününde söz alacak. GALDER ve seminer organizasyon komitesinin işbirliği çerçevesinde GALDER üyelerine konferansa katılımda yüzde 15 indirim sağlanacak.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için:

www.metalbulletin.com/events/zinc

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]