[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”EGGA 2014 KONFERANS’NA BAŞVURULAR BAŞLADI” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

30 ülkeden 170’den fazla delegenin katıldığı EGGA (Avrupa Genel Galvanizciler Birliği) Kongresi 2014, 09 – 12 Haziran tarihlerinde İtalya’da gerçekleşiyor.

GALDER’in de üyesi olduğu EGGA tarafından her yıl farklı bir ülkenin ev sahipliğinde gerçekleşen konferans bu sene Venedik’te yapılıyor. Sıcak daldırma galvaniz sektörünün tüm oyuncularını bir araya getiriyor. Sektörle ilgili teknik, ticari en güncel bilgilerin paylaşıldığı bir platform sunuyor.  Galvanizcilerin ve tedarikçilerin ürün ve hizmetlerini tanıtacağı sergi bölümleriyle yeni iş ilişkileri geliştirilmesine katkı sağlıyor. Tesis gezileriyle zenginleştirilen konferans programı, sosyal aktiviteleriyle de dikkat çekiyor. Programa aileleriyle katılmak isteyenlerin de düşünüldüğü programda ek katılımcılar için şehir turları bulunuyor.

Erken Başvuru İndirimi

Kişi başı katılım ücretinin 895 € olduğu konferansa 25 Nisan 2014’e kadar başvuru yapanlara 100 € indirim uygulanıyor.

Ayrıntılı bilgi için:

GALDER Genel Galvanizciler Derneği

Tel        : 0216 445 71 21

E-posta : info@galder.org.tr

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]