[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”SICAK DALDIRMA GALVANİZİN DUAYENLERİ ONURLANDIRILDI” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Sıcak Daldırma Galvanizin Duayenleri Onurlandırıldı

18 Temmuz’da Crown Plaza Asia, İstanbul otelinde gerçekleşen iftar yemeği Genel Galvanizciler Derneği (GALDER) üyelerini buluşturdu. Aynı zamanda sektör duayenlerinin de onurlandırıldığı gece yoğun ilgi gördü.

Davette konuşma yapan GALDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Cihan Yıldırım İftar vesilesiyle üyelerle bir araya gelmekten mutlu olduklarını söyledi. Bu anlamlı gecede sektöre 40 yıl, 50 yıl ve üzeri emek vermiş duayenlere teşekkür etme fırsatını buldukları da dile getirdi. Önümüzdeki dönemde çeşitli etkinliklerle sektörde 30, 20 ve 10 yılı geride bırakan üyeleri de onurlandıracaklarını müjdeledi. Konuyla ilgili kısa filmin ardından plaket takdim töreni başladı. Başkan Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Alim Kınoğlu, Bünyamin Halaç, Serdar Kazancı ve Tekin Kartal’la beraber sektör duayenlerine plaketlerini sundu.

Onur ödülü alanlar

40 yılı geride bırakanlar:

İsim Firma Çalışmaya başladığı yıl Toplam süre / yıl
Fikri Çalışkan Çalışkan Galv. Metal İnş.San.Tic.Ltd.Şti. 1965 49
Sabri Üzüm Dalko Daldırma Galvaniz San. Ve Tic.Ltd.Şti. 1967 47
Akman Alkumru Alka Sanayi İnş. Ve Tic. A.Ş. 1972 42
Rafet Turan Turan Metal İnş.Ve Nak.San.Ve Tic.Ltd.Şti 1973 41

Yarım asrı aşanlar:

İsim Firma Çalışmaya başladığı yıl Toplam süre / yıl
Nazmi Akyüz Kısmet Metal San. Ve Tic. A.Ş. 1950 64
Ahmet Mercankaya Kısmet Metal San. Ve Tic. A.Ş. 1955 59
Mehmet Gül Gülmelet Galvaniz San.Ve Tic. A.Ş. 1960 54
Ayhan Başöz Başöz Enerji Tahhüt Tic.Ve San. A.Ş. 1962 52

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]