[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”İFTAR & ONUR ÖDÜLLERİ BASIN BÜLTENİ 2014″ text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Sıcak Daldırma Galvanizin Duayenleri Onurlandırıldı

18 Temmuz’da Crown Plaza Asia, İstanbul otelinde gerçekleşen iftar yemeği Genel Galvanizciler Derneği (GALDER) üyelerini buluşturdu. Aynı zamanda sektör duayenlerinin de onurlandırıldığı gece yoğun ilgi gördü.
Davette konuşma yapan GALDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Cihan Yıldırım İftar vesilesiyle üyelerle bir araya gelmekten mutlu olduklarını söyledi. Bu anlamlı gecede sektöre 40 yıl, 50 yıl ve üzeri emek vermiş duayenlere teşekkür etme fırsatını buldukları da dile getirdi. Önümüzdeki dönemde çeşitli etkinliklerle sektörde 30, 20 ve 10 yılı geride bırakan üyeleri de onurlandıracaklarını müjdeledi. Konuyla ilgili kısa filmin ardından plaket takdim töreni başladı. Başkan Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Alim Kınoğlu, Bünyamin Halaç, Serdar Kazancı ve Tekin Kartal’la beraber sektör duayenlerine plaketlerini sundu.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]