[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”6. ULUSLARARASI İNŞAATTA KALİTE ZİRVESİ 4 ARALIK’TA” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Türkiye İnşaat Sektörünün Liderleri Zirve’de Bir Araya Geliyor!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi 4 Aralık 2014 tarihinde The Grand Tarabya Hotel’de gerçekleştirilecek.

Ekonominin lokomotifi inşaat sektörünün yeni yol haritası 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde çizilecek. “İŞBİRLİĞİ – GÜÇ BİRLİĞİ” temalı Zirve’de sektörün lider kuruluşları bir araya gelecek.

Müteahhitler, müşavirler ve inşaat malzemesi üreticileri Zirve’de, yurt dışında pazar payını geliştirmek, marka bilinirliğini artırmak ve ortak projelerde birlikte hareket etmek amacıyla neler yapılabileceğini konuşacak, görüş alışverişinde bulunacak. Sorunlarını dile getirip, çözüm önerileri geliştirilecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da inşaat sektörünün gündemi bir kez daha Türkiye İMSAD’ın İnşaatta Kalite Zirvesi’nde belirlenecek.

Türkiye İMSAD’ın bugüne kadar düzenlediği İnşaatta Kalite Zirveleri’nde; inovasyon, markalaşma, yenilikçi ürünler, haksız rekabet, enerji verimliliği, sürdürülebilirlik ve kentsel dönüşüm konuları, “kalite” olgusu ön plana çıkarılarak işlendi. Konusunda uzman ve tanınmış özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile uluslararası konuşmacılar İnşaatta Kalite Zirveleri’nde yer aldı ve zirvelerde ele alınan konular, inşaat sektörünün gündemini belirledi.

Bu sene 4 Aralık 2014 tarihinde yapılacak olan Zirve’nin konusu ise, sektörde yaşanan sorunları aşmak, yeni pazarlara ulaşmaya katkı sağlamak amacıyla “İşbirliği-Güç Birliği” olarak belirlendi. Her yıl olduğu gibi bu sene de, İnşaatta Kalite Zirvesi’nin adına yakışır şekilde, sektörlerin önde gelen isimleri 6. Zirve’de konuşmacı olarak yer alacak.

 

ZİRVE’NİN KONU BAŞLIKLARI

1. OTURUM –Neden İşbirliği Yapmalıyız?

Ortak Dil – Ortak Akıl

2. OTURUM –Acil Bir İhtiyaç

Bina Yönetmelikleri Karmaşasına Çözüm: UBYP

3. OTURUM –Teknik Bakış

Kalkınmada Teknik Müşavirlik Sektörünün Etkileri

4. OTURUM –Tecrübe Konuşuyor

Yurtdışında Türk Müteahhitliğinin Bugünü ve Geleceği

5. OTURUM –Medya Gözüyle Neler Oluyor?

Mevcut Ve Hedef Pazarlarda Jeopolitik Durum

 

Ayrıca Zirve özel sunumlarında alanında uzman yabancı konuşmacılar, yeni trendler, sektördeki gelişmeler hakkında sunum yapacaklar.

Bilgi ve Kayıt için:  0216 322 23 00 / info@imsad.org

Online Kayıt için:http://www.insaatzirve.com/

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]