[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”4. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ GERÇEKLEŞTİ” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

GALDER Yeni Bir Döneme Daha Yelken Açtı

Genel Galvanizciler Derneği’nin 4’üncü Olağan Genel Kurul toplantısı 29 Kasım 2014  günü Crown Plaza Asia Oteli’nde gerçekleşti.  Mevcut yönetim kurulu genişleyen kadrosuyla tekrar seçildi. Tüzük değişikliği gündeme geldi.

Ace Dış Ticaret’in karşılama sponsoru olduğu Genel Kurul saat 10:00’da başladı. Hasan Şemsi’nin Başkanı olduğu divan heyetinde Ayçin Erol ve Recep Özekinci üye olarak görev aldılar.  2013 – 2014 dönemi Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Mali Raporlar Genel Sekreter Burcu Akman tarafından sunuldu. Ardından Denetleme Kurulu Başkanı Necmettin Meletlioğlu söz alarak Denetleme Kurulu Raporunu okudu.  Genel Kurulda yapılan değerlendirme ve oylamalarla geçen dönem Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu oy birliği ile ibra edildi.

Derneğin adı, Genel Galvanizciler Derneği (Kısa adı GALDER) olup merkezi İstanbul, yeri ise Kozyatağı Mah. Bayar Cad. Gülbahar S. Ege Yıldız Sitesi A Blok No: 13 K:2 D: 6 Kadıköy İstanbul’dur.” Olarak oylamaya sunuldu, genel kurul üyelerinin onayı ile kabul edildi.

Dernek tüzüğünün aidat ödeme şeklini belirleyen 35’inci maddesinin d fıkrasının 1’inci bendi  de değişiklik için gündeme getirildi. “Yıllık aidat tutarı eşit taksitler halinde her ay peşin ve nakit olarak ödenecektir.” Maddesinin değiştirilerek  “Ödeme Şekli: Yıllık aidat tutarı 31 Ocak gününe kadar nakit olarak ödenecektir.” şekliyle oylamaya sunuldu, genel kurul üyelerinin oy birliği ile değiştirilmesi onay ve kabul gördü.

Ingenia sponsorluğunda kahve arasının ardından 2014 – 2016 Dönemi için yönetim kurulu seçimi yapıldı. Alim Kınoğlu, Bünyamin Halaç, M. Cihan Yıldırım, Serdar Kazancı’dan oluşan mevcut yönetim kurulu Aykut Arslan, Nail Başöz, Recep Özekinci’nin de katılımlarıyla daha da güçlenerek, oybirliğiyle tekrar seçildi. Sonucun açıklanmasının ardından konuşma yapan Alim Kınoğlu, yönetim kurulu adına delegelere

2015 yılı için hazırlanan tahmini bütçe Genel Kurul’un görüş ve onayına sunuldu. İlgili bütçe oy birliği ile kabul edildi. Genel Kurul’un dilek ve öneriler bölümünde sektörel konuları görüşen üyeler, gelecek dönem çalışmalarında ele alınmasını arzu ettikleri çalışmaları ve dernekten beklentilerini yönetim kuruluyla paylaştılar.

Üyeler, saat 13:00’te sona eren Genel Kurul’un ardından Koruma Klor Alkali’nin sponsorluğunda öğlen yemeğiyle keyifli zaman geçirdiler.

KaydetKaydet

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]