[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”WIN EURASIA METAL WORKING FUARI 12-15 ŞUBAT 2015’TE” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

WIN Metal Working, yeni tarihinde, yenilikleriyle karşınızda…

Geçtiğimiz Haziran ayında 19.’su gerçekleşen WIN Metal Working Fuarı, sektörün talepleri doğrultusunda yeni tarihini 12-15 Şubat olarak belirledi. Fuarda, Metal İşleme, Kaynak ve Yüzey İşleme konularının yanı sıra, bu yıl ilk kez düzenlenen Safe@Work özel bölümü ile iş sağlığı ve güvenliğine de odaklanılacak.

Hannover/İstanbul. 12-15 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan WIN Eurasia Metal Working; Metal Working, Surface Treatment ve Welding başlıkları altındaki üç ayrı ticaret fuarını tek bir çatı altında birleştiriyor.

WIN Eurasia Metal Working, ev sahibi Türkiye’nin yanı sıra, tüm Avrasya ekonomik bölgesi için sektörlerinin en önemli buluşması olarak öne çıkıyor. Önemli sayıda uçuş ağı sayesinde çok geniş bir coğrafi erişime sahip olan fuar, Kuzey Afrika’dan (Fas, Tunus, Cezayir), Yakın ve Orta Asya’dan (Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan) ve son derece dinamik ekonomik eğilimleri olan Körfez ülkelerinden  her sene birçok ziyaretçi ağırlıyor.

Geçtiğimiz yıl toplam 16.412 m2 net alanda düzenlenen fuar; Almanya, Belçika, Bulgaristan, Çin, Fransa, Hırvatistan, Hindistan, Italya, Japonya, Kore, Tayvan ve Türkiye’den toplam 592 firmayı, 28.117 profesyonel ile bir araya getirdi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Özel Bölümü: Safe@Work

Her sene makina işleme, kaynak ve yüzey işleme konularında en yeni ürün ve teknolojilerinin bir arada sunulduğu fuar, bu yıl “Safe@Work” (İşyerinde Güvenlik) başlıklı yeni bir sunum alanını da ziyaretçilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Hannover Fairs International GmbH ve Hinte GmbH işbirliğinin bir sonucu olarak bu yıl ilk kez iş güvenliği konusu fuarda ayrı bir bölüm olarak ön plana çıkarılacak ve Şubat ayındaki ticari fuarda metal işçiliği, kaynak ve yüzey işlemleri için önemli bir modül halini alacak. Ayrıca, “Safe@Work” konulu bu özel bölüm, konuşmacı oturumları ile de desteklenecek.

WIN Eurasia Metal Working kapsamında gerçekleşecek bu özel fuar ve oturumun, endüstriyel sektörler ile temas halinde kapsamlı bir iş güvenliği teknik bilgisi sunmak için kilit bir araç niteliğinde  olması hedefleniyor.

Yerleşim planı için linke tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için:

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık
Cemre Uludere – Kurumsal İletişim Müdürü
e-mail: cemre.uludere@hf-turkey.com
Tel: 0212 334 69 00

KaydetKaydet

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]