[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”GALVANİZLİ PROJELER ÖDÜLLENİYOR” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Avrupa Genel Galvanizciler Birliği (EGGA) Intergalva 2015’le dünya galvaniz sektörünü bir araya getiriyor. 7 – 12 Haziran 2015’te Liverpool’da gerçekleşecek Intergalva’da Global Galvanizing Awards 2015’le (Global Galvaniz Ödülleri) galvanizli projeler ödüllendiriyor.

Türkiye sıcak daldırma galvaniz sektörünün temsilcisi Genel Galvanizciler Derneği’nin (GALDER) üyesi olduğu EGGA 3 yılda bir gerçekleştirdiği Intergalva konferansıyla galvaniz sektörünü ve ilgili sektör profesyonellerini buluşturuyor. Sektörün büyük buluşmasına Global Galvanizin Awards ayrı bir heyecan getiriyor. Industry Award (Sektör Ödülü) ve Architectural Award (Mimari Ödül) olmak üzere 2 ayrı kategoride değerlendirilecek projelerden her kategorinin birincisi 2500 Avro (yaklaşık 7 Bin Türk Lirası) ödül kazanıyor. Sektör ödülünü için yarışan projeleri Global sıcak daldırma galvaniz sektörü değerlendirirken, mimari kategorisinin jüri koltuğunda mimarlık dünyasının temsilcileri yer alıyor.

Birinci olan projeler ve her ülkenin en yüksek puan alan projeleri “Global Galvanizing Awards” (Global Galvaniz Ödülleri) kitabında yayınlanıyor.

Kimler, Hangi Projelerle Katılabilir?

Global Galvanizing Awards 2015’e mimarlar, inşaat mühendisleri, müteahhitler ve sanatçılar başvurabiliyor. 1 Ocak 2012 tarihinden sonra tamamlanmış bütün projeler değerlendirmeye kabul ediliyor. Büyük ve küçük ölçekli projeler, yeni yapılmış veya restore edilmiş olan tüm projeler yarışmaya katılabiliyor. Projelerin ek olarak aşağıdaki kriterleri karşılaması bekleniyor:

  • Yapının estetik oluşu kadar yenilikçi ve galvanizli çeliğin mimarı projelerde fonksiyonellik de dahil olmak üzere efektif kullanımı
  • Katılımcının galvanizlemeye tasarım aşamasında işbirliğine yaklaşımı dahil olmak üzere galvanizli çeliğin endüstriyel kullanımı ve yapısal fonksiyonellik
  • Projenin tamamının sürdürülebilirlik konsepti ve galvanizli çeliğin bundaki katısı. Galvaniz kaplamanın ekolojik avantajları nedeniyle tercih edildiği ve proje tanıtımında ve uygulamanın arka planın açıkça belirtilen projeler özel olarak değerlendirilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 20 Nisan 2015

Global Galvanizing Awards’a Türkiye’den katılacak projelerin başvurularının doğrudan Genel Galvanizciler Derneğine ve elektronik ortamda yapılması gereklidir. Yüksek çözünürlüklü (min. 300 dpi) proje görselleri, varsa destekleyici çizimler ve proje tanıtım yazısı (maksimum 2 A4 sayfası boyutunda / en çok 600 kelime) ile yarışmaya katılabilirsiniz. Kriterleri karşılayan ve GALDER’in yapacağı ön elemeyi geçen 4 proje ülkemizi temsil etmek adına Global Galvanizing Awards’a gönderilecektir.

[av_countdown date=’04/20/2015′ hour=’12’ minute=’0′ min=’3′ max=’4′ align=’av-align-left’ size=” style=’av-default-style’]

Ayrıntılı bilgi için:

GALDER

www.galder.org.tr

info@galder.org.tr

0216 445 71 21

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]