[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”GALDER INTERGALVA 2015’TE” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Dünya galvaniz endüstrisini bir araya getiren Intergalva 2015 7 – 12 Haziran  tarihlerinde İngiltere’nin Liverpool şehrinde gerçekleşti. Üyesi olduğumuz EGGA’nın (Avrupa Genel Galvanizciler Birliği) 3 yılda 1 organize ettiği konferans, sektörün yoğun ilgisiyle karşılandı.  Türkiye galvanizcileri rekor katılımla bir ilke imza attı.

Sıcak daldırma galvanize dair güncel konuların ele alındığı konferans fuar alanlarıyla da dikkat çekti. Bugüne dek Intergalva’larda sunulan en büyük fuar alanında tedarikçi firmalar, en yeni ürün ve hizmetlerini tanıttılar. GALDER üyesi firmalardan Ingenia GmbH ve Zinco UK’de stantlarıyla ziyaretçilere ev sahipliği yaptılar.

Konferans zengin içeriğinin yanı sıra özel workshoplarla sektörün geleceğine ışık tuttu. Yoğun teknik program sosyal etkinliklerle renklendirildi. İngiltere’nin en büyük katedrali, Liverpool Katedrali’nde verilen gala yemeği sektör içinde dostlukları pekiştirdi.  .

Çarşamba günü sona eren konferans programını tesis gezileri izledi. Galvanizciler arasında mesleki paylaşım ortamı yaratan tesis gezileri, turistik turlarla da renklendi.

GALDER üyelerinin yoğun katılım gösterdiği Intergalva, derneğimiz için bir ilk oldu. GALDER, 21 üyesiyle katılarak Türkiye’den en fazla Intergalva katılımına aracı oldu.

KaydetKaydet

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]