[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”İŞ DÜNYAMIZIN ACI KAYBI” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.93″ background_layout=”light”]

Türkiye iş dünyasının önde gelen isimlerinden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa V. Koç’un vefatını üzüntüyle karşıladık.

Ülke ekonomimizin ve sanayimizin gelişmesinde önemli bir paya sahip olan Koç Holding, Merhum Mustafa Koç’un yönetiminde başarılı çalışmalara imza atmış; hayata geçirdiği projeler, yaptığı yatırımlar ve sağladığı istihdamlarla ülkemize katkı sağlamıştır.

Kendisine Allah’tan rahmet, başta Koç Ailesi olmak üzere tüm sevenlerine, Koç Holding çalışanlarına, iş dünyasına ve ülkemize başsağlığı dileriz.

Genel Galvanizciler Derneği GALDER

KaydetKaydet

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

KaydetKaydet

KaydetKaydet