[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” _builder_version=”3.0.92″ background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_header admin_label=”BAŞLIK” _builder_version=”3.0.92″ title=”5’NCİ GELENEKSEL GALDER İFTARI ÜYELERİ BİR ARAYA GETİRDİ” text_orientation=”center” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” image_orientation=”center” background_layout=”dark” content_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_icon_placement=”right” custom_button_two=”off” button_two_icon_placement=”right” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Onur Ödülleri Sahiplerini Buldu

Genel Galvanizciler Derneği (GALDER)  tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Geleneksel İftar’la üyeler ve sektör dostları bir araya geldi. ANI Metal sponsorluğunda 24 Haziran günü Crown Plaza Asia, İstanbul otelinde gerçekleşen iftar, Sektör Onur Ödülleri töreniyle de ilgi çekti.

GALDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Cihan Yıldırım iftardan önce kısa bir konuşmayla konukları karşıladı ve bu önemli gecede onlarla bir arada olmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

İftarın ardından kısa bir filmle “Sektör Onur Ödülü”ne layık görülen profesyoneller tanıtıldı. Sıcak daldırma galvaniz sektöründe 20 ve 30 yılı geride bırakmış üyelerin plaketlerini Başkan Yıldırım takdim etti.

Onur ödülleri töreninin ardından özel bir teşekkürleri daha olduğunu söyleyen Cihan Yıldırım, Prof. Dr. Recep Artır’ı sahneye davet etti. Sıcak Daldırmayla Galvanizleme El Kitabı’nın kazandırılmasına katkı sağlayan Artır’a teşekkür ederek plaketini sundu. Aynı zamanda GALDER onursal üyesi olan Recep Artır, titiz bir çalışmayla çevirisini tamamladıkları el kitabının galvaniz sektörü için çok faydalı olacağını, sektörün gelişmesi için her zaman yardıma hazır olduklarını dile getirdi.

Onur Ödülü Alanlar:
Firma Ad Soyad Süre (Yıl)
ALKA San.  İnş. Ve Tic.A.Ş. Alim Kınoğlu 22
Başöz Enerji Taahhüt Tic. Ve San. A.Ş. Nail Başöz 33
Berdan Cıvata Somun Mak. Yed. Parça İmalat San. ve Lab. Hiz. Tic. San. A.Ş Hasan Şemsi 39
Gülmelet Galvaniz San. Ve Tic. A.Ş. Abbas Gül 34
Gülmelet Galvaniz San. Ve Tic. A.Ş. Necmettin Meletlioğlu 31
Kartal Metal Galvaniz San. Tic. A.Ş. Tekin Kartal 26
Marmara-Siegener Galvaniz San. Ve Tic. A.Ş. Bünyamin Halaç 20
Micha Galvanizli Çelik Konst. San.Ve Tic. A.Ş. Aykut Arslan 28

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]