FairFair GmbH ve Artkim Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen 4. Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ile 3. Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı STT Show Eurasia İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

12-14 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen STT Show Eurasia Fuarı 15 farklı ülkeden 3.044 ziyaretçiyi ağırladı.  2 yılda 1 gerçekleşen fuarda ana girişte konumlanan ve GALDER üyelerine özel kurulan Galvaniz Bölümü dikkat çekti. Galvaniz Bölümünde GALDER standında sektör hakkında bilgilendirme yapılırken, GALDER üyelerinden (alfebetik isim sırasıyla) Anı Metal, Eksaş & Estgal, Marmara Siegener Galvaniz, Mitaş Galvaniz, Teknik Plastik ve ZincoTURK firmaları kendi bölümlerinde ürün ve hizmetlerini tanıttılar.   

Fuar bünyesinde kurulan workshop alanlarında yerli ve yabancı katılımcı firma temsilcilerinin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen akademisyenlerinin de katılımlarıyla çok çeşitli başlıklarda 15 farklı ticari ve teknik sunum gerçekleştirildi. GALDER Genel Sekreteri Burcu Akman da 12 ve 13 Ekim günlerinde Doğaya Dost Korozyon Koruma: Sıcak Daldırma Galvaniz başlıklı sunumuyla etkinliklerde yer aldı.