2018 yılının en büyük metalurji buluşmalarından olan ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST ihtisas fuarları yine tüm döküm, demir-çelik ve demir dışı metaller sektörlerini bir araya getirmek için hazırlanıyor. Metalurji sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri aynı çatı altında bulabileceğiniz bu eşsiz platform 25-27 Ekim 2018’ de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul’da kapılarını tüm katılımcı ve ziyaretçilerine açıyor.

Global Metalurji Sektörünü Ulusal Döküm, Demir Çelik ve Demir-dışı Metaller Sektörleri Bu Fuarda Buluşuyor!

Avrasya’nın en büyük metalurji buluşması olan ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST Fuar üçlüsü, sektörün önde gelen ulusal ve global kuruluş ve derneklerinden de büyük destek almaktadır. Katılımcı profilini, sürekli genişleterek, her düzenlendiği yıl sektöründe itibarını arttırmaya devam eden ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST Fuarları, ilgili tüm sanayi dalları için etkili ve kalıcı çözümler sunan vazgeçilmez bir iş platformu haline geldi.

Avrasya’nın En Önemli Metalurji Fuarı; ANKIROS 2018

Fuarda, katılan ulusal ve uluslararası üretici ve tedarikçi firmaların sergileyecekleri arasında; Entegre Tesis Makina ve Ekipmanları, Haddehane Donanımları, Metal Yükleme Sistemleri, Ark ve İndüksiyon Ocakları, Endüstriyel Fırınlar, Döküm Makinaları, Kum Hazırlama Sistemleri ve Maça Makinaları, Yüzey Temizleme Makinaları ve Malzemeleri, Hammadde ve Sarf Malzemeleri, Refrakter Malzemeler, Test ve Analiz Cihazları,
ve daha fazlasını ANKIROS 2018 Fuarı’nda yatırımların halen devam ettiği Avrasya Bölgesinin döküm ve çelik sektörlerinden gelen ziyaretçilere sergileyecekler.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: https://www.ankiros.com/