Genel Galvanizciler Derneği’nin Olağan Genel Kurul’u 2 Şubat 2019 günü Crown Plaza İstanbul Asia Oteli’nde gerçekleşti. 8’inci Olağan Genel Kurul’da 2019 – 2020 dönemini kapsayan iki yıllık sürede dernek organlarında görev alacak üyeler belirlendi.

Yapılan oylamada Yönetim Kurulu’na Alim Kınoğlu, Abdullah Akar, Alper Akçam, Bünyamin Halaç, Duygu Çınar, M. Cihan Yıldırım ve Nail Başöz; Denetleme Kurulu’na A. Semih Akyüz, Soner Feratoğlu, Sabri Üzüm; Disiplin Kurulu’na Abbas Gül, Ömer Alkumru, Duygu Çınar seçildiler.

2019 – 2020 faaliyet dönemi Yönetim Kurulu’nu temsilen kısa bir konuşma yapan M. Cihan Yıldırım, Genel Kurul’a kendilerine duydukları güven ve verdikleri destek için teşekkür etti.  3 dönemdir Başkanlık görevini üstlendiği GALDER Yönetim Kurulu’nun yeni katılan üyelerle büyüyerek ve güçlenerek çalışmalara yön vereceğine, derneği daha ileriye taşıyacağına değinen Yıldırım, yeni faaliyet döneminin sektör için verimli geçmesini diledi.

Genel Kurul’da güncel ihtiyaçlar doğrultusunda tüzük değişiklikleri görüşülerek karara bağlandı. 2019 yılı İç Yönetmeliği görüşmeye açıldı ve oybirliğiyle kabul edildi.   

Saat 13:30’da sona eren Genel Kurul’un ardından GALDER üyeleri ANI Metal ve Ekin Maden firmaları sponsorluğunda gerçekleşen öğlen yemeğinde keyifli zaman geçirdiler.

Yeni Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısında görev dağılımı görüşüldü. M. Cihan Yıldırım’ın Başkan, Alim Kınoğlu’nun Başkan Yardımcısı ve Sayman olmasına oybirliğiyle karar verildi.

Yönetim Kurulu Asıl Yönetim Kurulu Yedek
1 ALKA Sanayi İnş. Ve Tic. A.Ş.- Alim Kınoğlu 1 Proton Enerji Mak. İnş. End. Ür. İml. San. Ve Müh. Dan. Tic. Ltd. Şti.- Tacettin Genç
2 ANI Çinko Oksit Ve Metal San Tic Ltd. Şti.- Alper Akçam 2 Çepaş Gonvarri Group – Erdal Yılmaz
3 Başöz Enerji Tahhüt Tic. ve San. A.Ş.- Nail Başöz 3 TURSAM Galvaniz İmalat Taah. San. Ve Tic.A.Ş. – Abdulkerim Türk
4 Gülmelet Galvaniz San.Ve Tic. A.Ş.- Emre Meletlioğlu 4 EAE Elektrik Asansör End. İnş. San. Ve Tic. A.Ş.- Erkut İbidan
5 Marmara-Siegener Galvaniz San. ve Tic. A.Ş.- Bünyamin Halaç 5 Turan Metal İnş. Ve Nak. San. Ve Tic. Ltd. Şti.- Rafet Turan
6 Marmara-Siegener Galvaniz San. ve Tic. A.Ş.- M. Cihan Yıldırım 6 Westchem Galvaniz Kimyasal San. Ve Tic. Ltd.Şti. – Aykut Arslan
7 Mitaş Endüstri San. Tic. A.Ş.-  Abdullah Akar 7 Mitaş Endüstri San. Tic. A.Ş.- Necati Orman
       
Denetleme Kurulu Asıl Denetleme Kurulu Yedek
1 Kısmet Metal San. Ve Tic. A.Ş.- A. Semih Akyüz 1 ESTGAL Sıcak Galvaniz Teknolojileri San. Ve Tic.A.Ş.- Hakan Zorlu
2 Haymet Mak. Taah. Tarım Gıda San. Tic. Ltd. Şti.- Soner Feratoğlu 2 Teknik Plastik – Tekin Uygur
3 DALKO Daldırma Galvaniz San. Ve Tic. Ltd. Şti. – Sabri Üzüm 3 ER-SAN Galvaniz Ve Enerji San. A.Ş. – Erdal Azapçı
       
  Disiplin Kurulu Asıl Disiplin Kurulu Yedek
1 Gülmelet Galvaniz San. ve Tic. A.Ş. –  Abbas Gül 1 Koruma Klor Alkali San. Ve Tic. A.Ş.- Canan Fidancı
2 ALKA Sanayi İnş. Ve Tic. A.Ş.- Ömer Alkumru 2 Çalışkan Galvaniz Metal İnş. San. Tic. Ltd. Şti.- Fikri Çalışkan
3 KONKAP Galvaniz Metal İşleme İnş. Taah. San. Tic. A.Ş. – Duygu Çınar 3 TEKOM-PUK Elektromekanik San. Ve Tic. A.Ş. – Ş. Murad Saygın