[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.4.0″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

7 – 9 Eylül’de İstanbul’dayız

International Zinc Association (IZA – Uluslararası Çinko Birliği) ve Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Sektörü’nün temsilcisi Genel Galvanizciler Derneği’nin(GALDER) birlikte düzenledikleri  ve 30 Mart’ta başlaması planlanan     4. International Zinc Conference (Uluslararası Çinko Konferansı -Avrupa) Covid-19 salgınının Avrupa, Orta Doğu ve dünyanın diğer bölgelerinde giderek artan yayılmasının endişesi nedeniyle Eylül ayına ertelendi.     

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteklediği Konferans, 7 – 9 Eylül 2020 tarihlerine The Ritz-Carlton İstanbul Oteli’nde gerçekleşecek. Konuyla ilgili açıklama yapan GALDER Genel Sekreteri S. Burcu Akyüz Akman şunları söyledi: “Her ne kadar salgın Türkiye’de görülmese de dünya genelinde artan Covid-19 vakaları ve uluslararası katılımları göz önüne aldığımızda Konferansı ertelemeye karar verdik. Sağlık her şeyden önce gelir. Konferansın tüm hazırlıkları tamamladı. 7 –  9 Eylül tarihlerinde İstanbul’da sunumlarıyla, içeriğiyle, tesis gezileri ve etkinlikleriyle dopdolu bir konferans düzenleyeceğiz.”

4.Uluslararası Çinko Konferansı

Çinko Konferansı küresel ve bölgesel çinko metali pazar eğilimleri hakkında güncel bilgiyi paylaşıyor, alt sektörlerden genel galvaniz, sürekli galvaniz, döküm ve pirinç sanayilerine odaklanıyor ve sürdürülebilir standartları ele alıyor. 1 buçuk gün sürecek konferans, galvaniz tesisleri turuyla tamamlanıyor. Dünyanın önde gelen endüstri paydaşları, teknik uzmanları ve kıdemli analistleri konuşmacılar arasında yer alıyor. Uluslararası etkinlik olması nedeniyle tüm sunumların İngilizce yapılacağı Konferansta Türkçe simultane çeviri hizmeti de bulunuyor.

Türkiye’den katılımcılara ve Dernek Üyelerine özel indirimli kayıt fırsatları

Delege Kayıt ücretinin 1.950 Avro olduğu konferansta etkinlik tarihinin değişmesiyle birlikte erken kayıt indirimi 30 Haziran 2020’ye kadar uzatıldı. Organizasyonun Türkiye’de yapılması nedeniyle Türkiye’deki firmaların Türk ve yabancı çalışanları (Türkiye’de çalışma veya oturma iznine sahip olanlar) için belirlenen yerel kayıt ücreti 350 Avro‘dur. Ev sahibi ve organizasyon ortağı GALDER üyeleri için belirlenen indirimli kayıt ücreti 250 Avro; Konferansın destekleyen kuruluşları arasında bulunan İstanbul Bakır ve Pirinç Sanayicileri Derneği,  YİSAD (Yassı Çelik, İhracat ve Sanayicileri Derneği) ,  TUCSA (Türk Yapısal Çelik Derneği) ve TÜDÖKSAD (Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği) üyeleri için belirlenen indirimli kayıt ücreti ise 300 Avro’dur.  İndirim kodları GALDER’den ve destekleyen kuruluşlardan temin edilebiliyor.

 Türk Havayolları ile Seyahatte Özel İndirim

4. Uluslararası Çinko Konferansı (Avrupa)’nın Resmi Hava Yolu Sponsoru olan Türk Havayolları, bu kapsamda hem yurt içi hem de yurtdışı uçuşlarda konferans katılımcılarına belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunuyor. Rezervasyon ve biletleme için https://www4.thy.com/TKC sayfasını ziyaret edebilir, Delege sekmesini tıklayarak “033TKH20” kodu ile ilerleyebilirsiniz

4.Uluslararası Çinko Konferansı hakkında bilgi ve kayıt için lütfen tıklayınız

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]