4. Uluslararası Çinko Konferansına Geri Sayım Başladı

International Zinc Association (IZA – Uluslararası Çinko Birliği) ve Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Sektörü’nün temsilcisi Genel Galvanizciler Derneği’nin(GALDER) birlikte düzenledikleri 4. International Zinc Conference (Uluslararası Çinko Konferansı -Avrupa) 9 – 11 Mayıs 2022 tarihlerinde The Ritz-Carlton İstanbul Oteli’nde gerçekleşecek. Bugüne kadar 17 ülkeden 150 kişinin kayıt olduğu konferans, zengin içeriğiyle dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteklediği Çinko Konferansı küresel ve bölgesel çinko metali pazar eğilimleri hakkında güncel bilgiyi paylaşıyor, alt sektörlerden genel galvaniz, sürekli galvaniz, döküm ve pirinç sanayilerine odaklanıyor ve sürdürülebilir standartları ele alıyor. 1 buçuk gün sürecek konferans, galvaniz tesisleri turuyla tamamlanıyor. Dünyanın önde gelen endüstri paydaşları, teknik uzmanları ve kıdemli analistleri konuşmacılar arasında yer alıyor. Uluslararası etkinlik olması nedeniyle tüm sunumların İngilizce yapılacağı Konferansta Türkçe simultane çeviri hizmeti de bulunuyor.

GALDER Üyelerine özel indirimli kayıt fırsatları
Delege Kayıt ücretinin 1.950 Avro olduğu konferansın Türkiye’de yapılması nedeniyle Türkiye’deki firmaların Türk ve yabancı çalışanları (Türkiye’de çalışma veya oturma iznine sahip olanlar) için belirlenen kayıt ücreti 350 Avro‘dur. Ev sahibi ve organizasyon ortağı GALDER’in üyelerine 100 Avro ek indirim sunuluyor. Konferansın destekleyen kuruluşları İstanbul Bakır ve Pirinç Sanayicileri Derneği, TUCSA (Türk Yapısal Çelik Derneği), TÜDÖKSAD (Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği) ve YİSAD – Yassı Çelik, İhracat ve Sanayicileri Derneği üyelerinin de 50 Avro indirim hakkı bulunuyor. Kayıt sırasında eklenecek indirim kodları ilgili derneklerden temin edilebiliyor.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için linki tıklayınız.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı‘nın değerli destekleriyle

Destekleyen Kuruluşlar
İstanbul Bakır ve Pirinç Sanayicileri Derneği
TUCSA (Türk Yapısal Çelik Derneği)
TÜDÖKSAD (Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği)
YİSAD – Yassı Çelik, İhracat ve Sanayicileri Derneği

Platinum Sponsor
Ekin Maden

Gold Sponsorlar
Trafigura
Zanjan Khalessazan Zinc Industries Co

Silver Sponsorlar
EstGAL
KCM 2000
Metallwerk Dinslaken
Rezinal
Traxys

Zinc Sponsor
LME
Marmara Siegener Galvaniz
Montfort Trading

Medya Partnerleri
Dünya Gazetesi
Chem Media
Demir Çelik Store
İnşaatnoktası
Steel Orbis
Metalsan